Schema  Ht- 19


Måndag 


17.00-17.50 Streetjazz 10 år nybörjare          *                                                              Lina

18.00-18.50 Streetjazz 12 år nybörjare                                                                         Lina

19.00-19.50 Show 12 år fortsättning                                                                            Lina

20.00-20.50 Streetjazz 15 år fortsättning                                                                    Lina

Tisdag 


17.00-17.50 Showdans 10 år fortsättning 2                                                                    Ida

18.00-18.50 Mix 18 år nybörjare                  *                                                                Ida

19.00-19.50 Modern 12 år nybörjare                                                                           Sanna

20.00-20.50 Jazz/Modern mellanavancerad                                                              Sanna

Onsdag 


17.00-17.50 Showdans 8 år nybörjare 2                                                                         Ida

18.00-18.50 Showdans 10 år fortsättning 1                                                                    Ida

19.00-19.50 Showdans 10 år nybörjare 2                                                                       Ida 

20.00-20.50 Mix 15 år nybörjare                                                                                   Ida

Torsdag 


17.00-18.00 Jazz/Modern junioravancerad                                                                    Lottie

18.00-19.00 Modern Avancerad                                                                                    Lottie

19.00-20.00 Jazz Avancerad                                                                                        Lottie

20.00-21.00 Hip Hop Avancerad                                                                                   Lottie

Fredag 


16.30-17.20 Showdans 8 år nybörjare 1            *                                                            Ida
17.30-18.20 Showdans 10 år nybörjare 1           *                                                            Ida

 

Lördag


09.00-09.50 Kids 3-5 år                                                                                      Sophie och Annie
10.00-10.50 Showdans 6 år nybörjare                                                                  Sophie och Annie                                                      11.00-11.50 Showdans 6 år fortsättning                                                                Sophie och Annie 

12.30-13.30 Dansglädje (dans för barn & unga med särskilda behov)       *            Sophie och Annie                          

OPS kontakta Sophie angående Dansglädje på  0706163928



Söndag 


17.00-17.50 Balett 8 år nybörjare                                                                                   Lina

18.00-18.50 Spexgruppen 15-100 år            *                                                                 Lina